Мінцифра створила платформу для дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”

19:47 11.12.2020

За ініціативи Мінкульту та Мінсовіти було створено сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання. Наразі контент розрахований на два тижні навчання, та щотижня він буде доповнюватися, як, власне, як і функціонал платформи. 

Мінцифра створила платформу для дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”

Про це повідомляється у офіційному Telegram-каналі Міністерства цифрової трансформації. 

Всеукраїнська школа онлайн забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що актуальність створення такої освітньої платформи зумовлена не тільки викликами, пов’язаними з поширенням COVID-19.

Насамперед існує стратегічна необхідність забезпечення якості освіти та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від їх місця проживання та наявних ресурсів. 

Таким чином, діти зможуть користуватися платформою не тільки під час карантину, а й для ознайомлення з темою, яку пропустили в школі через хворобу або з інших причин.

До слова, усі підготовані матеріали пройшли експертизу і відповідають державним освітнім стандартам, а фінансування проєкту здійснюється за державний кошт.

Вже на початку 2021 року ми плануємо презентувати функціонал “Кабінету вчителя”, де він або вона зможе відслідковувати прогрес своїх учнів і модифікувати курси спеціально для них або навіть створювати власні. Також ми вже працюємо над розробкою мобільних застосунків, щоб онлайн-навчання для дітей стало ще зручнішим та доступнішим”,  – розповіла замміністра цифрової трансформації Валерія Іонан.

Окремо підкреслимо, що платформа буде доступною для тих, хто проживає на тимчасово окупованих територіях країни, а також для дітей, які з різних причин перебувають за кордоном, але хочуть навчатися за українською державною програмою.

Читайте також: “Білі хакери” намагатимуться зламати додаток “Дія”. Приз – 1 млн грн

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...