Стала відома дата чергового засідання Київради

Автор: Марія Супрун
10:30 15.09

Київська міська рада призначила дату чергового пленарного засідання.

Стала відома дата чергового засідання Київради

Відповідно до розпорядження міського голови Віталія Кличка, депутати зберуться на сесію 23 вересня.

“Провести 23 вересня 2021 року о 10:00 пленарне засідання ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання у залі пленарних засідань Київради (м. Київ, вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх)”, – йдеться у документі.

Порядку денного наразі ще немає, тому невідомо, які питання будуть розглянуті.

Водночас, як повідомив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий, раніше президія Київради ухвалила рішення рекомендувати Київському міському голові включити до порядку денного засідання проект “Екологічної стратегії м. Києва до 2030 року“.

“Це означає, що Екостратегія може бути винесена на розгляд сесії Київради вже 23 вересня. Ми ще трохи наблизились до нашої мети та, дуже сподіваюся, що будемо й далі рухатися вперед. Тепер все залежить від позиції мера. Розраховую на його правильне рішення”, – написав Яловий у Facebook.

Востаннє пленарне засідання Київради проходило 31 серпня. На нього було запрошено Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та Начальника Головного управління Національної поліції у м. Києві Івана Виговського. Ткаченко сказав, що він у відпустці і не прийшов. Крім того, “Слуги народу” та ОПЗЖ блокували трибуну Київради.

Загалом в порядку денному було дуже багато питань – їх розгляд затягнувся на 10 годин. Що прийняли депутати – читайте в огляді “Великого Києва”.

Великий Київ у Google News

підписатися