Завтра відбудеться засідання Київради. На нього запросили міністра культури та начальника поліції Києва

Автор: Марія Супрун
11:32 30.08

Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та Начальника Головного управління Національної поліції у м. Києві Івана Виговського запрошено на пленарне засідання II сесії Київської міської ради ІХ скликання, яке відбудеться у вівторок, 31 серпня.  

Завтра відбудеться засідання Київради. На нього запросили міністра культури та начальника поліції Києва

Як повідомляється на сайті Київради, відповідні листи від імені Київського міського голови Віталія Кличка були направлені до Міністерства культури та інформаційної політики України і Головного управління Національної поліції у м. Києві.

У листах зазначено, що керівників органів державної влади запрошено відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку із численними зверненнями депутатів Київради.   

«Олександра Ткаченка запрошено з метою заслуховування інформації про діяльність у сфері охорони культурної спадщини у місті Києві. Івана Виговського – з метою заслуховування інформації про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадської безпеки та порядку та результати діяльності на території міста Києва», – зазначено у документах.

Нагадаємо, 22 липня на пленарному засіданні Київради депутати кількох фракцій заблокували трибуну. Київрада не розглянула жодного рішення.

Згодом заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко повідомив, що продовження пленарного засідання Київради заплановане на 31 серпня 2021 року.

Великий Київ у Google News

підписатися