Справа часу. Київ опиниться в “помаранчевій зоні” – Держспоживслужба

Автор: Тетяна Сененко
19:00 01.03

Українська столиця стоїть на межі потрапляння до «помаранчевої» карантинної зони. Зараз у місті йде прогнозоване зростання захворюваності Covid-19.

Справа часу. Київ опиниться в “помаранчевій зоні” – Держспоживслужба

При цьому в Києві виконуються всі необхідні заходи – у тому числі й ревізії закладів охорони здоров’я.

Про це в коментарі одному з українських ЗМІ заявив голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

Однак, коли і як надовго це може статися, чиновник не може спрогнозувати.

За його словами, зараз у столиці йде прогнозоване зростання захворюваності Covid-19. При цьому в Києві виконуються всі необхідні заходи – у тому числі й ревізії закладів охорони здоров’я.

«Є ризик потрапляння до «помаранчевої» зони. Це прогнозовано. Це відбудеться, можливо, через тиждень, або на наступному тижні. Неминуче Київ потрапить до «помаранчевої» зони. Для такого міста як Київ, мегаполісу – «помаранчева» зона це норма», – заявив Рубан.

Він додав, що зростання захворюваності буде спостерігатися в столиці протягом березня-квітня, після чого почнеться зниження числа випадків Covid-19. 

До слова, в Україні продовжує зростати кількість нових випадків захворювання на COVID-19 та вже кілька днів перевищує 8 тисяч. З 1 березня Чернівецька область перебуватиме у “червоному” рівні епідемічної небезпеки. Крым того, ще сім областей України можуть найближчими днями перевести в “червону” зону карантину.

Як повідомлялося, з 24 лютого у Києві встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, 25 лютого у столиці стартувала вакцинація від коронавірусу. Всього Київ отримав 42,6 тисячі доз вакцини проти COVID-19. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...