“Слуга” Качура знайшов спосіб обдурити сенсорну кнопку у Раді

Автор: Галина Ворона
12:53 17.03.2021

Виявляється народні обранці можуть бути дуже вигадливими і креативними, якщо справа стосується їх самих. Щоправда, хотілося б, щоб енергія їхня була спрямована у правильне русло, а не працювала на деструктив. Так народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура винайшов спосіб обдурити сенсорну кнопку, яка використовується при голосуванні в парламенті.

“Слуга” Качура знайшов спосіб обдурити сенсорну кнопку у Раді

Як пише УНІАН, про це він сказав у коментарі журналістам.

За його словами, сенсорну кнопку можна обдурити за допомогою простого пристрою з китайського інтернет-магазину

Я купив… таку подушечку, яка нагрівається. І просто ставиш теплу подушку і вона працює, ця сенсорна кнопка”, – зазначив депутат.

На уточнення, чи означає це, що депутати таким чином можуть “кнопкодавити”, Качура сказав: “Я однозначно впевнений в тому, що, не знаю як “кнопкодавити”, але сенсорну кнопку можна обдурити”.

Читайте також: “В кого немає трьох рук кнопкодавити не зможе”. Як працює нова сенсорна кнопка в Раді (ВІДЕО) 

Нагадаємо, на початку березня у Верховній Раді з’явилась сенсорна кнопка для голосування. Крім того вже встановили додаткові камери, які будуть “стежити” за кнопкодавами. Раніше голова ВР Разумков сходив на майстер-клас до Кличка (ФОТО).

Зазначимо, що в Україні вперше депутату повідомлено про підозру в “кнопкодавстві” – така “честь” випала Владиславу Поляку (група “Довіра”).

Великий Київ у Google News

підписатися