Скільки порушників піймали поліцейські на День перемоги

19:38 09.05

У Києві заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли без суттєвих порушень правопорядку.  Однак, деякі громадяни порушували законодавство про декомунізацію та встановлені правила карантину. А відтак поліцейські склали чотири адміністративні протоколи.

Скільки порушників піймали поліцейські на День перемоги Фото: Національна поліція

Як повідомляє пресслужба поліції,  під час заходів у Парку Вічної Слави на спеціально встановлених пропускних пунктах працівники поліції проводили поверхневу перевірку для виявлення заборонених речей у осіб, які прийшли покласти квіти до меморіалу.

Правоохоронці пропускали на територію парку по дві особи із визначеним проміжком часу і вимогою дотримання дистанції у півтора метра.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції столичні рятувальники щогодини проводили дезінфекційну обробку на Алеї Героїв Крут та на території Парку Вічної Слави.

Окрім цього, у столиці відбулося декілька автопробігів, які пройшли без порушень.

загрузка...

Однак, незважаючи на численні попередження, були й порушники, як карантину, так і закону про декомунізацію – поліцейські склали чотири адміністративні протоколи. У подальшому матеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення.

Наприклад, як пише Нromadske, на акцію до Дня перемоги у Києві чоловік прийшов у пілотці СРСР — поліція попросила зняти її та віддати для складання протоколу. Але чоловік відмовився віддавати головний убір.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, Україна відзначає 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Києві у з’вязку з карантинними обмеженням святкування відмінили.

Зазначимо, що вчора кияни також несли квіти до вічного вогню (ФОТО).

загрузка...