Відео дня. Миттєва дезінфекція після покладання квітів до Вічного Вогню

12:38 09.05.2020

У столичному Парку Вічної Слави, попри карантин, проходять заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Люди приносять квіти до Вічного вогню, а територію одразу дезинфікують.

Відео дня. Миттєва дезінфекція після покладання квітів до Вічного Вогню
Світлодіодне освітлення

Відео з місця події  опублікували Букви. Зазначається, що вхід в парк обмежений, для покладання квітів людей пропускають маленькими групами, тому утворилися черги.

Кияни кладуть квіти біля меморіалу, а після цього люди у захисних костюмах миттєво дезінфікують всю територію. Збігом стало те, що комунальники були у захисних костюмах того ж кольору, що і вогонь.

Додамо, що біля парку чергує кілька карет швидкої допомоги. Поліція і Національна гвардія забезпечують порядок на території. Зокрема, правоохоронці проводять огляд учасників заходів. Багато людей прийшли на захід без масок, не всі дотримуються дистанції.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, Україна відзначає 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Києві у з’вязку з карантинними обмеженням святкування відмінили, а людей, які планують політичні акції та провокації – чекатиме поліція. 

Зазначимо, що вчора кияни також несли квіти до вічного вогню (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися