9 травня в Києві святкувати не будуть, провокаторів чекатиме поліція – Кличко

13:03 05.05.2020

У зв’язку з карантинними обмеженнями, масових заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в столиці не проводитимуть. А людей, які планують під час цих свят політичні акції та провокації – чекатиме поліція.

9 травня в Києві святкувати не будуть, провокаторів чекатиме поліція – Кличко

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

Цього року виповнюється 75 із Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Я розумію, що багато людей у цей день вітали ветеранів, несли квіти до пам’ятників чи на кладовища до могил рідних. Відвідували музеї. Але, цього року формат буде іншим. Тож можна привітати ветеранів, зателефонувавши їм. Згадати своїх близьких і поділитися їх історіями в соціальних мережах”, – сказав мер столиці.

Він закликав киян, у яких є в родинах ветерани або просто люди похилого віку зробити все можливе, аби вберегти їх від ризику інфікування. Щоб вони провели цей день вдома, відзначили його із найріднішими.

І також хочу попередити тих людей, які планують під час цих свят політичні акції та провокації. Не варто ці дні використовувати задля дестабілізації ситуації та власного піару. В столиці посилену службу нестиме поліція та муніципальна варта”, – зазначив Кличко.

Нагадаємо, з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні окремі категорії малозахищених киян отримають матеріальну допомогу – хто і скільки.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин