Скільки коштує лікування Зеленського у Феофанії?

16:22 13.11.2020

Президент України Володимир Зеленський, у якого 9 листопада виявили коронавірус, перебуває у лікарні “Феофанія”. Головний лікар медичного закладу запевнив, що президент знаходиться у клініці на тих самих умовах, що й інші пацієнти.

Скільки коштує лікування Зеленського у Феофанії?

Про це повідомляє видання “Інтерфакс-Україна”. 

Головний лікар “Феофанії” Ігор Семенів зазначив, що сума утримання президента така сама, як і кожного пацієнта, який потрапляє до лікарні з коронавірусною інфекцією, близько 7,8 тис. грн на день.

Сума може змінюватися, адже залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнтові. Так, не щодня роблять КТ і тест, препарати можуть змінювати залежно від симптоматики. Для президента немає окремого бюджету. Він перебуває в лікарні рівно на тих самих умовах, що й інші”, – сказав він у коментарі агентству.

Головлікар “Феофанії” також повідомив, що президент Зеленський почувається задовільно.

Поки що немає жодних ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися. Навпаки, є симптоми, які дають змогу сподіватися на швидке одужання”, – висловив надію Семенів. 

Нагадаємо, що 9 листопада Володимир Зеленський і керівник Офісу президента Андрій Єрмак  отримали позитивні тести на коронавірус. Лікування чиновників від COVID-19 проходить у лікарні “Феофанія”, яка обслуговує держслужбовців, дипломатів та інших високопосадовців. 

Як повідомлялось раніше, лікарню “Феофанія” планують віддати для прийому хворих на коронавірус

Читайте також:  “На жаль… Президент почувається добре”. РеакціяМендель на COVID Зеленського

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...