Лікарню “Феофанія” планують віддати для прийому хворих на коронавірус

15:39 04.11.2020

Київську клінічну лікарню “Феофанія” планують віддати для потреб хворих на коронавірус, оскільки уряд прогнозує збільшення кількості інфікованих COVID-19. Там можуть розгорнути польовий шпиталь.

Лікарню “Феофанія” планують віддати для прийому хворих на коронавірус Фото: facebook.com/FeoHospital

Про це повідомила у своєму Telegram-каналі шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна.

За її словами, на нараді в Офісі президента цю ідею підтримали президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Однак були і противники такого рішення.

На тій самій нараді пролунала ідея віддати під епідемічні потреби «Феофанію». Там тисяча ліжок, достатньо кисню й укомплектований персонал. Ні копійки бюджетних грошей і жодні «мобільні шпиталі» розгортати не потрібно. Тобто як ні копійки?.. Додаткових. Бо сама по собі «Феофанія», плюс відомча поліклініка на вулиці Верхній, «тягнуть» на рік близько 600 мільйонів наших з вами гривень”, – повідомила Кошкіна.

Також, за інформацією джерел РБК, на території клінічної лікарні “Феофанія”, де лікуються нардепи і чиновники, планують розгорнути тимчасовий COVID-шпиталь.

Феофанію можуть віддати під польовий шпиталь”, — заявив співрозмовник видання.

Кабінет Міністрів також доручив регіонам підготувати варіанти для розміщення мобільних госпіталів у зв’язку із зростанням кількості хворих на COVID-19.

Як повідомлялося раніше, у «Феофанії» зможуть лікуватися всі.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я розпочинає розгортання мобільного шпиталю у Палаці спорту в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...