Скажи “ЄС” чистоті. Під Києвом влаштували флешмоб проти сміття (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
15:04 08.06.2021

Поблизу місць відпочинку у Вороньківській та Пристоличній громаді з’явилися інформаційні таблички з проханням не смітити та дотримуватися чистоти.

Скажи “ЄС” чистоті. Під Києвом влаштували флешмоб проти сміття (ФОТО)
Світлодіодне освітлення

 Флешмоб #СкажиЄСчистоті організував Бориспільський актив Солідарної Молоді Київщини до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Про це повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бориспільська Організація.

Активісти Солідарної Молоді наголошують, що ідея акції полягає в тому, щоб розмістити в місцях відпочинку громадян нагадування про те, що потрібно прибирати і не залишати після себе сміття.

До флешмобу #СкажиЄСчистоті долучилася Пристолична громада на чолі з депутатом Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимиром Горковенком. Інформаційні таблички з’явилися у селах Чубинське, Велика та Мала Олександрівка.

“Сподіваємось, що інформаційні таблички нагадають, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять”, – зазначив депутат “ЄС”.

 

“Тепер, поряд з інформаційними стендами із закликом “не палити у лісі” з’явилися інформаційні вказівники з проханням не смітити та дотримуватися чистоти”, – йдеться в повідомлені.

Читайте також: #уменеєсерце. В Києві пройшов “Пробіг під каштанами”

Нагадаємо, раніше  голова фракції «Євросолідарності» в Київраді Володимир Прокопів розповів, що протягом кількох наступних років «Європейська Солідарність» в місті Києві ініціюватиме рішення, спрямовані на соціально-економічне зростання якості життя в столиці. Саме це є одним із важливих принципів розвитку міста та держави загалом, відповідно до завдань політичної сили «ЄС».

Великий Київ у Google News

підписатися