Культура, медицина та економічне зростання. Прокопів розповів про плани “ЄС” у Києві

Автор: Тетяна Сененко
20:48 07.06.2021

Протягом кількох наступних років «Європейська Солідарність» в місті Києві ініціюватиме рішення, спрямовані на соціально-економічне зростання якості життя в столиці. Саме це є одним із важливих принципів розвитку міста та держави загалом, відповідно до завдань політичної сили «ЄС».

Культура, медицина та економічне зростання. Прокопів розповів про плани “ЄС” у Києві
Про це розповів голова фракції «Євросолідарності» в Київраді Володимир Прокопів.
 
«Своїм завданням ми вбачаємо економічний розвиток столиці, соціальний захист мешканців Києва, а також впровадження європейських стандартів. Багато уваги плануємо приділяти захисту історичної пам’яті та культурної спадщини. Попереду багато роботи, але ми маємо професійну команду та чіткий план, і будемо його виконувати, аби потім нам не було соромно дивитися в очі нашим виборцям», – наголосив Володимир Прокопів.
 
Також одиним із пріоритетних завдань для «ЄС» у столиці є розвиток медичної галузі, підтримка медичних працівників та захист соціально-незахищених громадян.
 
«Ми вже спростили доступ соціально-незахищених киян до безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги. Постійно опікуємося тими, хто через хаотичні локдауни опинився на межі виживання, забезпечуючи їх продуктами першої необхідності. У пік пандемії наша команда відстояла рішення, яким відомчі лікарні столиці зобов‘язали приймати пацієнтів з коронавірусом та допомагала опорним лікарням засобами індивідуального захисту та кисневим обладнанням», – зазначила лідерка «Європейської Солідарності» в столиці Марина Порошенко.
 
Вона також зазначила, що особлива увага зараз ми приділяється розвитку мережі інклюзивно-ресурсних центрів у Києві та приведення їх у відповідність до кількості дитячого населення міста.
 
Так, 4 нових ІРЦ обіцяють створити ще цього року і 5 заплановано на наступний рік.

Читайте також: Маємо стратегію, як реалізувати потенціал України на всі 100% – Порошенко на з’їзді партії

Нагадаємо, сьогодні в Києві на Арт-Заводі Платформа проходить з’їзд партії «Європейська Солідарність».

 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин