Скандальний ТРЦ прибирають з дороги на Борщагівці

13:14 12.06.2020

Місто змусило забудовника на проспекті Леся Курбаса прибрати частину об’єкту, яку він незаконно звів на дорозі. Роботи з демонтажу розпочались напередодні ввечері. Після знесення конструкції забудовник повинен відновити дорогу власним коштом.

Скандальний ТРЦ прибирають з дороги на Борщагівці

Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Віні також показав коротке відео, про те, як будівельники розпочали демонтаж конструкції.

За словами Кличка, як тільки стало відомо про інцидент, місто одразу направило на будівництво комісію з перевіркою. Працівники ШЕУ Святошинського району виявили порушення меж будівництва. Тому керівництво комунальної корпорації “Київавтодор” звернулось до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, прокуратури столиці та поліції щодо реагування на правопорушення.

Кличко зазначив, що комісія встановила, що в результаті дій забудовника порушені межі будівництва та пошкоджена проїжджа частина. А в дорожнє покриття встановлена монолітна залізобетонна опора.

Замовник будівництва не отримував та й не міг отримати погодження будувати на дорозі! До того ж, фахівців “Київавтодору” спочатку не допустили на об’єкт для огляду й оцінки нанесених місту збитків. І забудовник спочатку відмовлявся прибрати конструкцію. Але після деяких аргументів щодо можливих “перспектив” місто змусило забудовника погодитися і прибрати витвір будівельного “креативу” з дороги. Власним коштом. Вчора під вечір забудовник розпочав роботи з демонтажу конструкції з проїжджої частини. І також відновить там дорогу”, – підкреслив Віталій Кличко.

Мер столиці зауважив, що земельну ділянку для зведення цього ТРЦ Київрада виділила ще в 2010 році.

Читайте також: “Ніхто не помітив”. Як насправді виглядає збудований на дорозі ТРЦ 

ТРЦ апрель, борщаговка ТРЦ апрель, борщаговка ТРЦ апрель, борщаговка ТРЦ апрель, борщаговка ТРЦ апрель, борщаговка ТРЦ апрель, борщаговка ТРЦ апрель, борщаговка

Нагадаємо, минулої суботи кияни повідомили, що торговий центр April City, який будують на кінцевій станції швидкісного трамваю “Кільцева дорога” вже два роки, розширився за межі будівельного майданчика і повністю зайняв одну смугу проїжджої частини магістральної автомобільної дороги. У коментарях під повідомленням заступник мера Максим Бахматов відреагував на публікацію словами: “Тупо шок. Виясняємо”. Після розголосу у соцмережах перед огорожею будівництва з’явилися брівка і відбійник. Їх встановили під кутом від зони руху швидкісного трамвая, нібито як розширення цієї ділянки. Пізніше забудовник назвав те, що сталось, “прикрою ситуацією” і обіцяв демонтувати частину ТРЦ і відновити дорогу.

Великий Київ у Google News

підписатися