“Прикра ситуація” – забудовник обіцяє прибрати ТРЦ з дороги

19:50 10.06.2020

Забудовник April City, що захопив частину магістралі на Борщагівці біля кінцевої зупинки швидкісного трамваю, обіцяв виправити ситуацію і знести частину споруди, що виступає на дорогу.

“Прикра ситуація” – забудовник обіцяє прибрати ТРЦ з дороги

Про це написав забудовник у листі до столичної влади, повідомив заступник мера Максим Бахматов.

Офіційну відповідь забудовника він опублікував повністю, зазначивши, що тепер місто чекає, коли все виправлять:

“Пояснення щодо ситуації на будівництві за адресою пр-т Леся Курбаса, 20”

Шановний Віталію Володимировичу, шановні кияни та особливо мешканці Святошинського району м. Києва.

Щодо ситуації із встановленням опори конструкції на будівництві за адресою пр-т Леся Курбаса, 20, хочемо повідомити наступне.

По-перше, хочемо принести свої вибачення усім, кому це спричинило незручності. Ми не будемо витрачати ваш час, пояснюючи вам причини цієї прикрої ситуації.

Натомість ми вирішили у найближчі строки власним коштом знести опору, яка заважає руху, та відновити дорожнє покриття на цьому місці.

По-друге, інформуємо, що ми вирішили зробити соціальний проект для мешканців району. Форму та зміст якого ми будемо обговорювати з громадою.

Ще раз приносимо вибачення.

Читайте також: “Ніхто не помітив”. Як насправді виглядає збудований на дорозі ТРЦ 

Нагадаємо, минулої суботи кияни повідомили, що торговий центр April City, який будують на кінцевій станції швидкісного трамваю “Кільцева дорога” вже два роки, розширився за межі будівельного майданчика і повністю зайняв одну смугу проїжджої частини магістральної автомобільної дороги. У коментарях під повідомленням заступник мера Максим Бахматов відреагував на публікацію словами: “Тупо шок. Виясняємо”. Після розголосу у соцмережах перед огорожею будівництва з’явилися брівка і відбійник. Їх встановили під кутом від зони руху швидкісного трамвая, нібито як розширення цієї ділянки.

Великий Київ у Google News

підписатися