Торговий центр “вкрав” частину дороги у Києві

17:42 07.06.2020

Торговий центр April City, що будують на кінцевій станції швидкісного трамваю “Кільцева дорога” вже два роки, розширився за межі будівельного майданчика і повністю зайняв одну смугу проїжджої частини магістральної автомобільної дороги.

Торговий центр “вкрав” частину дороги у Києві

Про це кияни повідомляють у соцмережах.

“У цьому місці, наприклад, тепер будуть автомобільні затори, так як одна смуга з трьох відійде цьому чудовому будинку на кінцевій третього трамвая. Ну і зовнішній вигляд: структура дороги, відбійник …. і хоп! шматок будівлі стирчить. Навіщо взагалі нам дороги? Забирайте їх під будівництво торгових центрів і житлових комплексів!” – зазначає користувач Facebook Сергій Наумович.

У коментарях під постом люди обурені ситуацією, а заступник мера Максим Бахматов відреагував на публікацію коротко: “Тупо шок. Виясняємо”.

Сподіваємось, нахабного забудовника поставлять на місце і заставлять демонтувати конструкцію з дороги. 

Нагадаємо, з 20 жовтня 2018 року станцію Правобережної лінії Київського швидкісного трамвая було закрито, на її місці триває будівництво ТРЦ April City. У березні цього року реконструкцію самої станції завершили, перетворивши її на транспортний хаб, що об’єднує кінцеву станцію швидкісного трамвая №2 і №3, 8 зупинок наземного громадського транспорту, які обслуговують понад 30 міських і приміських маршрутів, а також перехоплюючий паркінг на 1400 машиномісць.

Великий Київ у Google News

підписатися