ТРЦ на півдороги – як забудовник вирішив проблему

15:19 09.06.2020

Забудовник ТРЦ, що “вкрав” частину дороги біля кінцевої станції швидкісного трамваю на Борщагівці, оригінально вирішив проблему після того, як вона набула розголосу.

ТРЦ на півдороги – як забудовник вирішив проблему
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив у Facebook Сергій Наумович, додавши фото.

Як бачимо, тепер перед огорожею будівництва, що захватило дорогу, з’явилися брівка і відбійник. Їх встановили під кутом від зони руху швидкісного трамвая, нібито як розширення цієї ділянки. Мабуть, забудовник вирішив показати, що паркан стоїть на своєму місці і руху автомобілів не заважав спочатку. Для більшої переконливості там насипали і щебню.

Киянин також зазначає, що  кадастровій карті столиці ця територія зазначена як комунальна власність, призначена для будівництва будівель кінцевої зупинки трамваїв.

Нам дали зрозуміти, що це так і залишиться, – зазначає він

Нагадаємо, минулої суботи кияни повідомили, що торговий центр April City, який будують на кінцевій станції швидкісного трамваю “Кільцева дорога” вже два роки, розширився за межі будівельного майданчика і повністю зайняв одну смугу проїжджої частини магістральної автомобільної дороги. У коментарях під повідомленням заступник мера Максим Бахматов відреагував на публікацію словами: “Тупо шок. Виясняємо”. Поки що офіційної реакції влади міста не було.

Великий Київ у Google News

підписатися