Система е-декларування буде працювати попри рішення КСУ – Зеленський на РНБО

17:59 29.10.2020

Система електронного декларування в Україні буде працювати, незважаючи на рішення Конституційного суду. Законопроекти для її поновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради як невідкладні.

Система е-декларування буде працювати попри рішення КСУ – Зеленський на РНБО

Про це сьогодні заявив президент Володимир Зеленський на терміновому закритому засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду.

Потрібно дуже детально опрацювати всю проблематику, яку ми, на жаль, отримали після рішення Конституційного Суду. Одразу скажу про головне, щоб ні в кого не було навіть найменшого сумніву, – система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроекти для її поновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради як невідкладні”, – наголосив президент.

Він закликав членів РНБО напрацювати конкретні рішення.

Головні питання. Чому взагалі з’явилося дане рішення Конституційного Суду України? Які мотивації вбачаємо в цьому рішенні ми? Яка законодавча база потрапила під рішення Конституційного Суду і чому саме?” – зазначив Глава держави.

Також Президент звернувся до правоохоронних органів з проханням встановити всі деталі ухвалення вказаного рішення Конституційного Суду.

Читайте також: Порошенко закликав ЄС не карати українців безвізом за гріхи влади (ВІДЕО)

Як повідомлялося, через закриття доступу до державних реєстрів чиновників НАЗК не здатна здійснити необхідні перевірки для призначення переможців виборів, а отже місцеві вибори опинились під загрозою зриву. Крім того, Євросоюз має намір призупинити безвіз через рішення КСУ.

Президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки після рішення Конституційного суду України.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...