Українська співачка Аліна Паш перемогла на престижному європейському конкурсі

Автор: Володимир Хлєбников
19:51 22.01

Співачка Аліна Паш здобула європейську музичну премію Music Moves Europe Awards 2022. Цьогоріч було 15 номінантів на премію з різних країн.

Українська співачка Аліна Паш перемогла на престижному європейському конкурсі

Церемонія нагородження премії Європейського Союзу, яка покликана підтримати нових артистів, відбулась 20 січня, йдеться у повідомленні на сайті Music Moves Europe Awards.

Переможцями премії оголосили українку Аліну Паш, а також Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), Mezerk (Франція) і Blanks (Нідерланди). Нагороду від журі Grand Jury Award було присуджено Meskerem Mees, а за результатами голосування в номінації “Вибір публіки” перемогла Ladaniva.

Фото: @alinapashofficia

У 2022 році переможців обирало журі: Джемма Бредлі (BBC Radio 1), Сенді Кастілло (Mad Cool Festival), Кевін Коул (KEXP) і Браян Джонсон (Spotify). Почесною членкинею журі стала українська реперка Alyona Alyona, яка у 2021 році перемогла у номінації “Вибір публіки”.

Дійсно, захоплююча та унікальна артистка. Можна відразу сказати, які цінності вона відстоює”, — прокоментувало журі перемогу Аліни Паш.

Переможці Music Moves Europe Awards отримують по 10 тисяч євро (приблизно 320 тис. грн).

Music Moves Europe Awards — премія Європейського Союзу за популярну сучасну музику, що вручається з 2004 року. Мета нагороди — відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку міжнародної кар’єри.

Читайте також: Дитяче євробачення-2021: яке місце зайняла юна співачка з Білої Церкви

Великий Київ у Google News

підписатися