Штурм музею Гончара: НАБУ розпочало розслідування незаконних дій слідчих ДБР

20:11 30.09

Національне антикорупційне бюро України на виконання ухвали Вищого антикорупційного суду розпочало досудове розслідування за фактом незаконного штурму й обшуку Музею Гончара слідчими Державного бюро розслідування.

Штурм музею Гончара: НАБУ розпочало розслідування незаконних дій слідчих ДБР

Про це повідомив  у Facebook адвокат п’ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань.

На підтвердження він оприлюднив відповідне повідомлення НАБУ та витяг з ЄРДР.

Національне антикорупційне бюро України на виконання ухвали Вищого антикорупційного суду розпочало досудове розслідування за фактом вчинення слідчими ДБР у музеї незаконного обшуку. Факт обшуку і незаконність його здійснення встановлена Київським апеляційним судом”, – зазначив адвокат п’ятого президента України.

Нагадаємо, у травні ДБР відкрило кримінальне провадження проти Порошенка за те, що він задовго до своєї президентської каденції привіз в Україну ці художні твори. 26 травня родина Порошенків мала намір відкрити для публічного ознайомлення цю колекцію, однак спецназ ДБР силою увірвався в Музей Гончара і без жодних правових підстав «заарештував» картини.

загрузка...

Пізніше Порошенко приїхав на допит у ДБР з карикатурами на Зеленського (ФОТО). Пізніше виставку картини з колекції родини п’ятого президента у Музеї Гончара відкрили перформансом – картини “кинули” за грати.

На початку серпня Київський апеляційний суд скасував арешт колекції картин п’ятого президента Петра Порошенка за апеляційною скаргою захисту. Колегія суддів вирішила, що рішення про арешт майна приймалось у неприпустимий спосіб. Але вже 19 серпня стало відомо, що Печерський суд за позовом прокуратури вдруге арештував колекцію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...