Що курили автори? У підручнику для 4 класу дітям пропонують з’їсти чарівний корінець та порівняти фільтри у сигарет

Автор: Любава Лисичкіна
21:53 11.02.2021

Епопея з наповненням підручників для школярів нескінченна. Тестові завдання та самостійні роботи для учнів 4-го класу – предмет чергового обурення батьків та жартів у соцмережах.

Що курили автори? У підручнику для 4 класу дітям пропонують з’їсти чарівний корінець та порівняти фільтри у сигарет

Про  “дивні” завдання у підручнику для свого сина, учня 4-го класу,  написала у Facebook Ніна Міщенко. 

Мова йде про “Основи здоров’я”,  де є такий приклад: “Дівчинка гуляла в лісі, побачила дідуся, який дав їй чарівний корінець. Дівчинка відкусила шматочок, дідусь зник, все зникло, дівчинка перетворилася в маленьку мушку, яка літає по лісі”. 

“Син спитав, чи це точно не розповідь про наркотики? Адже дітям же не можна брати нічого у дідусів на вулиці і тим більше їсти”, – ідеться у дописі.

Також дописувачка розмістила фото практичної роботи для учнів, в якій пропонується  провести експеримент. Взяти сигарету нову і бичок, розпакувати обидві (в рукавичках) і порівняти фільтри.

“Мій син запитує,  де дитині 11 років взяти сигарету і  де дитині 11 років взяти бичок? 
– викурити самостійно другу сигарету
– знайти на вулиці (напевно для цього рукавички)
– попросити у вчителя. Але скільки сигарет повинен викурити учитель, щоб забезпечити бичками 17 дітей у класі? Йому не буде погано?”- пише Ніна Міщенко. 

Пост мами зібрав купу коментарів. Люди переважно обурені рівнем авторів підручника, запропонованими завданнями. Є й ті, які жартують про “спільне поїдання корінців  авторами” та вважають, що це прикол.

Крім цього, є й ті, які мають нічим не гірші завдання з читання для 3-го класу і діляться ними в коментарях:

Нагадаємо,  у підручнику для 3-го класу дітям пропонується вирішити, чи пити глінтвейн в горах, чи ні. 

“ВК” писав про те, що у шкільному зошиті з української мови для учнів середніх шкіл автори загубили Крим. Крім цього, відома історія  про те, як  автори допустились помилки в одному з підручників і зазначили, що Київ засновано у 19 столітті. А в підручнику з хімії радили лікувати рак содою.
 

Великий Київ у Google News

підписатися