Глінтвейн для третьокласників. Завдання в підручнику для дітей 3-го класу обурило батьків

Автор: Любава Лисичкіна
22:14 10.02

Нові підручники просто дивують кількістю помилок та завданнями. Так, у підручнику для 3-го класу дітям пропонується вирішити, чи пити глінтвейн в горах, чи ні.

Глінтвейн для третьокласників. Завдання в підручнику для дітей 3-го класу обурило батьків

Фото сторінки з підручника оприлюднила Юлія Бойко у Facebook.

Так, підручник для учнів молодшої школи, ймовірно це “Я досліджую світ” для 3 класу, містить завдання: “На вершині гори Ігор змерз. Його товаришка Ліза запропонувала зігрітися, як це інколи роблять дорослі, спробувавши глінтвейн – напій, що містить алкоголь. Як має вчинити Ігор? Змоделюйте поведінку дітей”.

У коментарях до фото користувачі соцмережі пропонують альтернативні відповіді на  питання для 8-річних дітей, обурюються змістом завдання, а також зауважують, що таким чином діти вчаться дорослому життю. 

Деякі жартують, що з таким підходом цілком ймовірними стануть практичні експерименти з алкогольними напоями.

Як відомо, “Основи здоров’я” для 8-класників вчать, що причина згвалтування, виявляється, – це коротка спідниця, повернення додому без супроводу в темний час доби або переляканий вигляд.

Нагадаємо, “ВК” писав про те, що у шкільному зошиті з української мови для учнів середніх шкіл автори загубили Крим. Крім цього, відома історія  про те, як  автори допустились помилки в одному з підручників і зазначили, що Київ засновано у 19 столітті. А в підручнику з хімії радили лікувати рак содою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...