Рупор Путіна назвав різанину в Бучі “кровожерливим інсценуванням західних піарників”

Автор: Володимир Хлєбников
12:19 17.05

Західні піарники допомагають Україні створювати інформаційні фейки. Яскравим “прикладом” цього є “кровожерливе інсценування у Бучі”.

Рупор Путіна назвав різанину в Бучі “кровожерливим інсценуванням західних піарників”

Про це заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков на марафоні російського товариства “Знання”.

Найстрашніше, напевно, те, що ми побачили в плані ось цієї жахливої ​​інформаційної війни. Це потоки брехні, це фейки, це інсценування, часом настільки жахливі, наскільки людська свідомість не може собі уявити. Я маю на увазі, наприклад, майстерно кровожерливо зроблене інсценування в Бучі під Києвом“, – сказав він. 

Зрозуміло, що українські фахівці (в лапках – прим. “ВК“) навряд чи могли б так високопрофесійно працювати. Там на них працює армія компаній, піар-компаній, телевізійників, інформаційних радників, фахівців з ведення інформаційної війни. Але до такого, звичайно, ось за моє життя ніколи не доходило, і те, що я бачу зараз, я не міг уявити, що це може відбуватися на білому світі“, – продовжив рупор Путіна.

Дивіться також: VR-музей пам’яті війни “проводить” 3D-тури по розбомблених містах Київщини

Бучу він навів як приклад “самої кричущої брехні” на прохання учасників марафону і висловився за неупереджене розслідування того, що сталося. Коментуючи ж загалом ситуацію, Пєсков сам поставив запитання: “Чи ми здужаємо?”.

Відповідь однозначна – так, у нас для цього все є: у нас є свої технології, нехай ще є резерви досконалості, нам ще багато чого належить зробити в цій галузі, у тому числі нам треба створювати свої телевізійні технології, інтернет-технології, розвивати свої соціальні мережі, які будуть потрібні у всьому світі, інші способи доставки інформації тощо“, – сказав Пєсков.

Він також висловився щодо ізоляції РФ: “У наш час неможливо одну шосту частину суші ізолювати ні політично, ні економічно, ні дипломатично, ні інформаційно“.

Читайте також: Розстріляли на очах сина під час поїздки за гуманітаркою: родина в Бучі нарешті перепоховала чоловіка

За словами Пєскова, так звана “військова спецоперація” Росії в Україні “йде за планом”. “Зовсім недавно президент говорив про те, що все йде за планом, досить ефективно. Ви бачите успіхи наших військових. Ви бачите героїзм, який виявляють наші воїни. Тому жодних сумнівів у тому, що всі цілі, яких було поставлено, буде досягнуто“, – пафосно заявив представник Кремля.

У ході цього ж виступу він назвав ситуацію, в якій опинилася Росія, “ідеальним штормом і моментом істини” і передбачив, що після завершення кризи Росії буд комфортно існуватиме, а у світі чутимуть її голос. Також він висловив упевненість, що зараз росіян підтримують політику президента.

Ми впевнені, що все буде добре, ми впевнені, що ми переможемо. Наш президент знає, куди він веде країну“, – додав Пєсков.

Читайте також: Різанина в Бучі: слідство встановило 10 російських катів та мародерів (ФОТО)

Про втрати російських окупантів в Україні, які станом на 17 травня сягають майже 28 тисяч, посіпака Путіна не обмовився жодним словом.

Раніше повідомлялося, що внаслідок російського вторгнення в Бучі під Києвом пошкоджено понад 1,2 тисячі житлових будинків. Попередня сума збитків оцінюється у майже пів мільярда доларів.

Великий Київ у Google News

підписатися