Буча зруйнована: стала відома приблизна оцінка збитків, завданих росіянами

Автор: Володимир Хлєбников
12:23 15.05

Внаслідок російського воєнного вторгнення в Бучі під Києвом пошкоджено понад 1,2 тисячі житлових будинків. Попередня сума збитків оцінюється у майже пів мільярда доларів.

Буча зруйнована: стала відома приблизна оцінка збитків, завданих росіянами

Про це розповів Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

За його інформацією, через обстріли та бойові дії у Бучанській громаді пошкоджено 1354 будівлі, 1230 з них – це житлові будинки.

Зокрема, 1051 – приватні житлові та 179 – багатоквартирні будинки. Майже половину з них уже обстежили спеціальні комісії, які складають дефектні акти. 124 – це нежитлові приміщення, зокрема, серед них: 29 – заклади освіти, 9 – медичні заклади, 5 – адміністративні будівлі та релігійні споруди, 12 – комунальні об‘єкти, 69 – торгові мережі та інші комерційні приміщення“, – написав Федорук у себе в Facebook.

Читайте також: Розстріляли на очах сина під час поїздки за гуманітаркою: родина в Бучі нарешті перепоховала чоловіка

178 обстежених споруд мають 75-100% руйнування, тобто їх неможливо відновити. Зокрема, йдеться про 149 приватних житлових будинки та 10 багатоповерхівок.

Стосовно інфраструктури громади, то загалом зруйновано 55 км ліній електропередач, 75 км газогону та 10 км водогону, розбомблено тягову електростанцію та об’єкти водопостачання, які централізовано забезпечували Бучу електроенергією та водою“, – додав мер Бучі.

За оцінкою фахівців Мінекономіки та KSE, прямі та непрямі втрати міста-героя становлять 449 мільйонів доларів США.

Читайте також: Мер Ірпеня про відшкодування збитків: Чіткого механізму від держави ще немає

Великий Київ у Google News

підписатися