Розслідування щодо «Межигір’я» завершено – куди передали резиденцію

Автор: Марія Супрун
19:40 29.12.2021

НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою експрезидента України та його сина у заволодінні резиденцією «Межигір’я» шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Розслідування щодо «Межигір’я» завершено – куди передали резиденцію

За даними слідства, протягом 2002-2013 експрезидент спільно зі своїм сином заволодів земельною ділянкою у 104,61 га, будівлями, спорудами та іншим майном комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я», а також будинком №123-а по вулиці Межигірській у селі Нові Петрівці.

В межах розслідування НАБУ ініційовано арешт сотень об’єктів рухомого, нерухомого майна, та транспортних засобів, які знаходяться на території резиденції «Межигір’я».

У подальшому вказані об’єкти за рішенням суду передали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). З тим, щоб комплекс був в цілісності, АРМА активізувала  роботу з перевірки “Межигір’я”.

Нагадаємо, 25 серпня 2021 року суддя Вищого антикорупційного суду надав дозвіл на здійснення заочного розслідування (in absentia) щодо колишнього президента України та його сина, що врешті дозволило завершити слідство. Крім того, обом підозрюваним ВАКС обрав запобіжний захід  у вигляді тримання під вартою. У випадку визнання вини, їм загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 15 років з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, Янукович оскаржить своє усунення з посади президента в суді Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися