АРМА має пришвидшити перевірку “Межигір’я”, бо воно стрімко руйнується

Автор: Любава Лисичкіна
14:34 13.03

Передача резиденції “Межигір’я” в управління до закінчення огляду всього майна, що входить до резиденції, може призвести до руйнування комплексу.

АРМА має пришвидшити перевірку “Межигір’я”, бо воно стрімко руйнується
Про це під час пресконференції повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови  АРМА  Віталій Сигидин. 

За словами Сигидина,  якщо  агентство зараз оголосить конкурс по відбору управителя і передасть йому лише те майно, яке є в ухвалі суду ,  то це може  призвести до руйнування резиденції.

Посадовець також уточнив, що на даний момент у комплексі знаходиться громадська організація, якій активи були передані на відповідальне зберігання. Офіційної інформації про господарську діяльність цієї організації в АРМА немає.

З тим, щоб комплекс був в цілісності, АРМА  активізувала  роботу з перевірки “Межигір’я”.

“Це величезна кількість різних активів. Це і рухоме майно, і земельна ділянка, багато нежитлових будівель”, – пояснив  Сигидин і додав, що утримання Межигір’я потребує значних коштів. 

Як повідомлялося, раніше АРМА заявляло про неможливість оголосити конкурс на управління “Межигір’ям”, доки не отримає всіх активів резиденції. Відомо, що Печерський районний суд Києва у липні 2015 року наклав арешт на майно резиденції “Межигір’я”, де раніше мешкав експрезидент Віктор Янукович.

У 2017 році Департамент спецрозслідувань Генпрокуратури передав АРМА документи про рухоме майно резиденції “Межигір’я”, яке арештоване у рамках кримінальної справи.

До слова, на Київщині планують реалізувати національний проєкт-магніт “Водний маршрут Дніпром” з подорожами найцікавішими місцями області, куди увійде і парк “Межигір’я”.

 

Великий Київ у Google News

підписатися