Ротації у Київраді: хто з депутатів відмовився від мандату (СПИСОК)

15:35 04.12.2020

Вже відбулися перші сесії нової Київради. Інтереси киян представлятимуть 120 депутатів, які є представниками міських територіальних організацій 7 партій. З них, 46 уже були депутатами Київради попередніх скликань. А хто ж відмовився від мандата?

Ротації у Київраді: хто з депутатів відмовився від мандату (СПИСОК)

Найбільше відмовників у “Батьківщині”, жодного у “Голоса”, “Слуги народу” та ОПЗЖ, пише “Чесно“.

Очікувано, відмовився від мандата депутата Віталій Кличко – він обрав крісло столичного мера. Натомість депутатом пощастить стати перекладачці жестової мови Лесі Петрівській, яка увійшла до загального списку під № 9 і є першою, хто не потрапляв до ради.

У “Батьківщини” аж три заміни. Першою відмовилася від місця у Київраді екснардепка Олександра Кужель (понад 800 голосів виборців). ЇЇ місце займе перша, хто не пройшла по загальному списку – Богдана Тимощук (450 голосів).

Олексій Кучеренко, який безуспішно балотувався на посаду міського голови та очолював список кандидатів у депутати, написав заяву та залишає за собою мандат народного депутата і продовжить працювати у парламенті. Замість Кучеренка в раду зайде Михайло Ковальчук (майже 900 голосів).

Ольга Гоцуляк, яка отримала довіру лише 77 виборців, поступилася мандатом і натомість вкотре депутатом стане Анатолій Шаповал.

Ольга Галицька, яку обрано від “Європейської солідарності”, також відмовилася від посади депутата Київради попри те, що виборці довірили їй понад 4 тисячі голосів, а це майже цілий мандат. Тепер місце у сесійній залі належить Юрію Тихоновичу.

З “Єдності Омельченка” пішла Оксана Поцілуйко. Натомість депутатом стане Костянтин Бровченко.

Наразі з урахуванням змін, що відбулися, представництво жінок скоротилося з 39 до 36. Але у порівнянні із минулою каденцією це усе одно в половину більше, ніж було у 2015-2020 роках.

Нагадаємо, перша сесія нової Київради відбулася 1 грудня 2020 року. Депутати отримали посвідчення.

Вчора, 3 грудня, на засіданні Київради Володимира Бондаренка було обрано заступником міського голови – секретарем нової Київради.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...