Скільки депутатів прийшло на сесію Київради

14:35 01.12.2020

Перша сесія Київської міської ради IX скликання вже розпочалась, мер Києва Віталій Кличко склав присягу Київського міського голови.

Скільки депутатів прийшло на сесію Київради

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

На початку засідання голова Київської ТВК Валентина Королькова оголосила результати виборів міського голови та депутатів Київської міської ради. Інтереси киян у Київській міській раді IX скликання представлятимуть 120 депутатів, які є представниками міських територіальних організацій 7 партій. Зі 120 міських обранців, 46 уже були депутатами Київради попередніх скликань.

Згодом депутати заспівали державний гімн, а після цього Віталій Кличко склав присягу мера Києва та отримав від ТВК посвідчення Київського міського голови. Посвідчення отримали і інші депутати.

Чинний голова Києва запропонував створити “велику коаліцію” всіх політичних сил, представлених у новообраній Київраді.

Велика відповідальність сьогодні на мені як міському голові. Велика відповідальність і на вас, бо кияни довірили депутатам представляти інтереси мешканців міста. Давайте зробимо так, щоб Київрада працювала злагоджено і ефективно, об’єднавши зусилля всіх депутатів від усіх представлених тут політичних сил! “ – наголосив мер Києва.

Він додав, що місту потрібна велика коаліція з усіх фракцій, яку об’єднує захист інтересів киян і подальший розвиток столиці.

Амбітно? Так! Давайте покажемо такий приклад іншим радам та іншим містам!”, – підсумував Кличко.

Нагадаємо, що 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори до обласних, районних рад та об’єднаних територіальних громад. Віталія Кличка переобрали мером Києва у першому турі виборів.

Читайте також: Вибори голови Київоблради: кандидата від “Слуг” прийшли підтримати хворі на COVID-19 депутати

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...