Рік тому Зеленський невідомо за які гроші провів аферу «5 питань від Президента» – Геращенко

Автор: Марія Супрун
16:07 25.10

Рік тому, 25 жовтня 2020 року, Володимир Зеленський провів опитування «5 питань від Президента». Українцям так і не пояснили, хто фінансував так зване опитування від президента.

Рік тому Зеленський невідомо за які гроші провів аферу «5 питань від Президента» – Геращенко

Про це пише співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Рівно рік тому, під час голосування на місцевих виборах, Зеленський і слуги провели аферу «5 питань від Президента». Тоді «Європейська Солідарність» звернулася до правоохоронних органів щодо незаконного залучення дітей. На жаль, ми не отримали жодної реакції від правоохоронних органів і дитячого омбудсмена. Нерозкритим залишилося шосте запитання до шостого президента: а хто ж все ж фінансував цю його бздуру? Олігархи? Тоді це корупція. Якщо з державного бюджету, то про це варто прозвітувати перед платниками податків», – зазначила Геращенко.

Геращенко розповіла, що рік тому керівництво «Слуги народу» публічно заявило, що опитування (друк листочків, боксів і т.д., а це мільйони гривень в масштабах країни) профінансувала партія.

«Ми спрямували запити в НАЗК і ось отримали відповідь від шановного Агентства. В звіті СН за жовтень 2020 ані рядка про фінансування опитування! Шосте питання до шостого президента залишається нерозкритим: хто платив за цей банкет?», – резюмує Ірина Геращенко.

Читайте також: Прокопів: 5 запитань від Зеленського – це хайп і брудна технологія

Нагадаємо, що 13 жовтня 2020 року Зеленський анонсував 5 важливих питань, “які обговорюють на вулиці, на кухні та в інтернеті” та оприлюднив одне з них – про корупцію.  Згодом, президент оголосив зміст другого питання, яке стосувалось вільної економічної зони Донбасу. Останні три запитання стосувались депутатів, канабісу та безпеки.

Як повідомлялося, блогер “хакнув” опитування Зеленського, проголосувавши 7 разів. Крім того, кореспондент “Великого Києва” взяв у так званого волонтера, що проводив опитування, листок з питаннями від Зеленського і без проблем наробив копій. Також бокс з опитуваннями помітили в смітнику.

Великий Київ у Google News

підписатися