Ремонт столичних мостів та розв’язок з мільйонними збитками – з’явився ще один підозрюваний

Автор: Галина Ворона
12:27 03.04

Столична прокуратура підозрює керівника приватного підприємства у заволодінні 3,5 млн грн бюджетних коштів під час ремонту столичних мостів та розв’язок.

Ремонт столичних мостів та розв’язок з мільйонними збитками – з’явився ще один підозрюваний

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як з’ясувало слідствп, КП “Київавтошляхміст” та приватне підприємство у 2022 році уклали договір на виконання аварійних, відновних робіт по заміні гідроізоляції на Північному та Південному мостах, а також на естакадах та транспортних розв’язках Києва.

У подальшому керівник підрядної організації вніс відомості до актів виконаних робіт, зазначивши, зокрема, матеріали, не передбачені договором та тендерною документацією, що призвело до подорожчання вартості проекту. Також було виконано додаткові роботи, не передбачені кошторисом та договором, що також призвело до додаткових витрат.

Екперти підтвердили, що столичній громаді завдано збитків на суму понад 3,5 млн грн.

Директору підрядної організації оголошено про підозру за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).  Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Читайте також: Нажилися на рівному місті: у Голосіївському районі заплатили півмільйона за полив зелених насаджень, які ніхто не поливав

Нагадаємо, раніше в межах цього ж кримінального провадження окружна прокуратура повідомила про підозру керівнику та головному інженеру комунального підприємства за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Великий Київ у Google News

підписатися