Переплатили під час ремонту столичних розв’язок 3,5 млн грн: правоохоронці взялися за посадовців «Київавтошляхмосту»

Автор: Вікторія Мілюта
11:24 19.03

Колишнього виконувача обов’язків директора (а нині очільника комунального підприємства) та головного інженера «Київавтошляхмосту» підозрюють у службовій недбалості, яка спричинила мільйонні збитки бюджету.

Переплатили під час ремонту столичних розв’язок 3,5 млн грн: правоохоронці взялися за посадовців «Київавтошляхмосту»

Як розповіли у столичній прокуратурі, у 2022 році «Київавтошляхміст» та приватне підприємство уклали договір щодо виконання відновних робіт по заміні гідроізоляції на Північному та Південному мостах, а також на естакадах та транспортних розв’язках міста.

На той час в.о. директора КП не перевірив, чи відповідають проведені роботи кошторисній документації.

Слідчі встановили, що під час виконання робіт підрядник використав матеріали, не передбачені договором та тендерною документацією, що призвело до подорожчання проєкту.

Ще до актів приймання виконаних будівельних робіт включили додаткові роботи, які також не були передбачені кошторисом та договором, що призвело до додаткових витрат.

Читайте також: Нажилися на рівному місті: у Голосіївському районі заплатили півмільйона за полив зелених насаджень, які ніхто не поливав

В той же час посадовець підписав довідки про вартість робіт та платіжні доручення. А головний інженер погодив акти щодо виконаного ремонту.

В результаті місту завдали збитки на понад 3,5 млн грн.

Тепер службовцям загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років та штраф від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Раніше «ВК» писав, що підрядник привласнив майже 10 млн грн під час ремонту спорткомплексу у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин