“Пям’яті жертв Голокосту”. Орфографічна диверсія на заході з Зеленським

Автор: Микита Мухомор
12:20 28.01

Учора, 27 січня, у Києві відкрили арт-композицію “Погляд у минуле”, присвячену пам’яті жертв Голокосту. Однак під час урочистого відкриття на слайді презентації журналісти вгледіли помилку в назві пам’ятної інсталяції.

“Пям’яті жертв Голокосту”. Орфографічна диверсія на заході з Зеленським

Фото Зеленського на фоні конфузної помилки оприлюднив Офіс президента України.

Нагадаємо, що відкриття інсталяції відзначив своєю присутністю президент Володимир Зеленський, голова Офісу президента Андрій Єрмак та інші представники влади. У зв’зку з цим було перекрито вулиці, на місце заходу не пускали журналістів та операторів, а саму територію охороняли невідомі люди в цивільному. 

Так от, звітуючи про відвідування заходу Главою держави, Офіс президента оприлюднив фото, на якому добре видно Зеленського, Єрмака та слайд з написом:

27 січня МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПЯМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ. 80-ті роковини трагедії Бабиного Яру”.

 

Зазначимо, що за добу після публікації цього фото помилку все-таки помітили, світлина зникла з Facebook-сторінки Офісу Президента.

До слова, Крім Володимира Зеленського, серед присутніх  також помітили скандального російського режисера Іллю Хржановського, генерального директора Меморіальнго центру Макса Яковера та його заступника Руслана Кавацюка, який нещодавно збрехав журналістам «Великого Києва» про свою участь у бойових діях в АТО.

Читайте також: Неоднозначна інсталяція у Бабиному Яру: “розстріли” у дзеркалі, голоси мертвих та 6-метрові аудіотруби – фоторепортаж

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...