Приречені жити в руїнах? Вандали понівечили новий фітнес-парк «Лебедине»

17:22 06.05

Новий фітнес-парк біля Лебединого озера в Дарницькому районі столиці ще навіть не відкрили, а вандали вже понівечили його – облили фарбою лави, деякі позривали з місць, пооббивали не завершені парапети.

Приречені жити в руїнах? Вандали понівечили новий фітнес-парк «Лебедине» Фото: Лариса Дегтярьова

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла депутат Київради Лариса Дегтярьова. За її словами, ще навіть не завершили розбудову 1-ої черги парку, як знайшлись люди, які його безжалісно знищують.

А чи варто створювати красу і комфорт там, де цього не цінують… Можливо, варто повернутись на нульову точку, коли на місці фітнес-парку була територія смітнику, табору ромів та безхатченків? Невже не доходить до мізків, що на заміну знищеного ними майна, знову витрачатимуться кошти громади! Хто не розуміє, що знищуючи те, що ось-ось має стати окрасою нашого району, і надалі залишає нас жити у руїнах?”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, оновлену частину фітнес-парку біля Лебединого озера у Дарницькому районі планують відкрити у серпні цього року (ВІДЕО). Фото нової зони відпочинку тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...