Оновлення фітнес-парку біля Лебединого озера – екватор пройдено

14:38 30.04

Перша черга капремонту фітнес-парку «Лебедине» в Дарницькому районі триває. Будівельники вже завершили роботи на першому пусковому комплексі, а це майже половина запланованого, і перейшли до другого. Оновлену частину парку планують відкрити у серпні цього року.

Оновлення фітнес-парку біля Лебединого озера – екватор пройдено

Про це повідомляє пресслужба “Київзеленбуду”.

Під час робіт на першому пусковому комплексі створено прогулянкову алею та центральну площу з фібробетону із зеленими острівцями, на яких влаштовано газон та ростуть дерева. Через площу проходить частина периметрального веломаршруту.

Фітнес-парк матиме кілька спортивних зон для відвідувачів різного віку та вподобань. Так, вже збудовано поліфункціональне поле для гри у футбол, волейбол та баскетбол з гумовим покриттям. У 2020 році передбачено влаштування паркових доріжок і пандусів загальною площею 964,8 кв. м.

Комунальники кажуть, что особливу увагу приділять інтересам дітей: влаштують дитячий інклюзивний майданчик з ігровими елементами на 1509,6 кв. м та спортивну зону для середнього шкільного віку на 254,5 кв. м. Також збудують скейт-майданчик.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

загрузка...

Крім того, у першій черзі капремонту заплановано встановлення лав та урн, створення велопарковки, висаджування дерев, кущів і багатолітніх квітників, влаштування більше 1500 кв. м газону, створення поливо-зрошувальної системи. Для освітлення оновленої частини парку будуть встановлені 32 опори.

Нагадаємо, що загальна площа фітнес-парку складе 19,15 га, перша частина капремонту охоплює 3,7 га. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...