“Причетні до злочинів під час Голокосту”. Ізраїль засудив марш на честь дивізії СС “Галичина”

13:49 30.04

Ізраїль засудив марш на честь дивізії СС “Галичина”, зазначивши, що “підрозділи СС Ваффен були причетні до злочинів, що мали місце під час Голокосту”.

“Причетні до злочинів під час Голокосту”. Ізраїль засудив марш на честь дивізії СС “Галичина”

Про це речник МЗС Ізраїлю Ліор Хаят написав у Twitter. 

Він опублікував тред із трьох дописів. В першому йдеться про те, “МЗС стурбоване маршем в центрі Києва на честь дивізії СС “Галичина”. Він додав, що “підрозділи СС Ваффен були причетні до злочинів, що мали місце під час Голокосту”.

 

У другому твітті міністр написав, що збереження пам’яті про Голокост та боротьба із антисемітизмм – справа не окремих країн, а загальна відповідальність громадянських суспільств. 

У третьому дописі Ліор Хаят написав, що Ізраїль засуджує прославлення нацистських колабораціоністів та очікує засудження від українського уряду також. 

 

Нагадаємо, у Києві  28 квітня  відбувся марш вишиванок на честь річниці створення дивізії “СС Галичина”. Хода розпочалася о 18:00 на площі Арсенальній. Далі кілька сотень учасників пішли до Майдану Незалежності. 

Додамо, що в Інституті нацпам’яті також відреагували на марш на честь дивізії СС “Галичина” та назвали такі акції неприпустимими. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...