Неприпустимо. В Інституті нацпам’яті відреагували на марш на честь дивізії СС “Галичина”

Автор: Любава Лисичкіна
18:47 29.04

Директор Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович вважає, що такі марші несуть провокаційний характер і не йдуть на користь Україні.

Неприпустимо. В Інституті нацпам’яті відреагували на марш на честь дивізії СС “Галичина”

Про це  Дробович  сказав в прямому  ефірі програми “Сьогодні Ввечері”.   

За словами директора Інституту, марш на честь дивізії СС “Галичина”, в якому вчора  брали участь кілька сотень людей, є провокаційним. 

На переконання науковця,  можна міркувати, проводити наукові заходи, розбиратися в меті, причинах і мотивах, чому люди між двома тоталітарними режимами вибирали один, а не інший. А хтось взагалі йшов в повстанці і проти тих, і проти інших. 

“Такі акції є неприпустимими. Це треба досліджувати, вивчати і про це говорити. Але такі марші на славу нацистського військового підрозділу, скільки б патріотів в ньому не служило – це неприпустимо. Тому що в цьому марші люди у вишиванках “зігували”, розповідали про героїзм”, – сказав Дробович.

Нагадаємо, у Києві  28 квітня відбувся марш вишиванок на честь річниці створення дивізії “СС Галичина”. Хода розпочалася о 18:00 на площі Арсенальній. Далі кілька сотень учасників пішли до Майдану Незалежності. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...