Продивус має піти у відставку з посади віце-президента IBA — Гутцайт

Автор: Марина Максенко
14:58 20.05

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт засудив переобрання російського функціонера Умара Кремльова на посаду президента Міжнародної асоціації боксу (IBA) і факт того, що президента ФБУ Володимира Продивуса обрали на посаду віце-президента Ради директорів IBA.

Продивус має піти у відставку з посади віце-президента IBA — Гутцайт

Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту.

«Це вкрай неприйнятне рішення, особливо в той час, коли наша країна воює з Росією. Продивус, як представник України, має піти у відставку з цієї посади та засудити рішення Конгресу.

Більше того, відразу після повномасштабної російської агресії проти України Міжнародний олімпійський комітет (МОК) рекомендував всім Міжнародним спортивним федераціям вжити заходів і не допускати російських і білоруських спортсменів до виступів на міжнародному рівні або принаймні не допускати їх виступів під своїм прапором, гімном і назвою країни на міжнародних змаганнях.

Ми, команда Міністерства молоді та спорту, і я особисто, підтримуємо рекомендацію МОК і засуджуємо такі інциденти, як у IBA. Продивус вчинив цинічно й неприпустимо», – сказав Гутцайт.

Кремльов був єдиним кандидатом на виборах, кандидатуру нідерландця Бориса ван дер Ферста зняли через порушення статуту Міжнародної асоціації боксу (IBA).

Перед конгресом ван дер Ферст ініціював листа до IBA, щоб обговорити можливість призупинення членства російської федерації боксу. Лист підписали представники восьми країн, але підпису Продивуса там немає.

Великий Київ у Google News

підписатися