Про нові карантинні заборони українців попереджатимуть за 7 днів

15:23 17.11.2020

Верховна Рада підтримала нові правила інформування про запровадження карантинних обмежень. Зокрема, передбачається, що уряд попереджатиме про введення нових заборон щонайменше за 7 днів і одночасно представлятиме програму підтримки населення й підприємців, які постраждали від посилення протиепідемічних заходів.

Про нові карантинні заборони українців попереджатимуть за 7 днів

Відповідну постанову № 4320 ухвалила Верховна Рада.

Мова йде про такі обмежувальні заходи, як заборона на перевезення пасажирським транспортом, відвідування закладів освіти, прийом відвідувачів підприємствами і установами культури, сфери громадського харчування, побутового обслуговування, можливість залишати своє місце проживання.

Попереджаючи про введення нових обмежень, уряд буде зобов’язаний:

  • якщо запроваджується понад два обмежувальних заходи – повідомити про програми захисту вразливих груп населення та працівників, зокрема, про те, як їх перевозитимуть на роботу;
  • подати до ВР протягом тижня з початку дії обмежень законопроєкт про державну підтримку та пільги населенню й підприємцям, які постраждали від посилення протиепідемічних заходів.

Читайте також: Активність населення у вихідні впала на третину. На стільки ж скоротилась виручка ресторанів і кафе

Нагадаємо, Верховна Рада провалила голосування проти карантину вихідного дня, який Кабмін ввів до кінця листопада – що працюватиме. Також в країні тепер діє не адаптивний, а загальнонаціональний карантин. Мер Києва Віталій Кличко підтримав локдаун на вихідних.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...