Карантин, день 245. Експерименти над країною тривають

08:20 12.11.2020

На дев’ятому місяці пандемії відповідальні за боротьбу з коронавірусом державні інституції все ще не знайшли важелів, які могли б пригальмувати пандемію, і одне за одним випробовують на українцях радикальні рішення, як от ухвалені напередодні Кабміном відміна адаптивного карантину і жорсткий дводенний локдаун, що отримав красиву назву “карантин вихідного дня” .

Карантин, день 245. Експерименти над країною тривають

Тобто, в Україні більше немає звичних “червоних”, “помаранчевих” та “зелених” карантинних зон. Це означає, що протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни. На засіданні уряду їх теж переглянули і затвердили.

Які карантинні обмеження будуть діяти по Україні – дивіться у інфографіці.

Крім того, вже з цих вихідних вводиться “карантин вихідного дня”, що передбачає жорсткі обмеження з 00:00 суботи до 00:00 понеділка і запровадження з 10:00 до 12:00 пріоритетних годин для обслуговування пенсіонерів. Є ймовірність, що такий карантин продовжать до грудня.

Читайте також: Як працюватиме транспорт на період загальнодержавного карантину

Нагадаємо, вчора проти карантину вихідного дня під Кабмін вийшли ресторатори та зазначили, що ресторани не є основним місцем розповсюдження коронавірусу (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...