Підприємців не почули. Рада провалила голосування проти карантину вихідного дня

14:21 17.11

Верховна Рада не змогла скасувати постанову Кабміну про карантин вихідного дня.

Підприємців не почули. Рада провалила голосування проти карантину вихідного дня

Проєкт постанови № 4381 про відміну “вихідного локдауну” підтримали всього 149 депутатів з 226 необхідних.

Перед голосуванням частина нардепів вимагала від уряду знайти адекватний варіант для підприємців, який дозволив би їм вижити і при цьому дотримуватися заходів безпеки.

Під час голосування за постанову утримались від голосування навіть її співавтори із “Слуг народу” – глава фракції Давид Арахамія і глава партії Олександр Корнієнко, при цьому Арахамія попросив нардепів почекати 14 днів, щоб можна було робити висновок про користь карантину вихідного дня.

Проект постанови №4381 передбачав пом’якшення карантину вихідного дня щодо приймання відвідувачів у барах, ресторанів, кафе, торговельно-розважальних центрах та інших закладах розважальної діяльності, спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, а також у сфері торговельного і побутового обслуговування населення. Аналогічна рекомендація стосувалася й діяльності закладів культури і проведення культурно-масових заходів.

Як голосували по фракціям

Читайте також: Карантин, день 250. Коли визначать результати ефективності обмежень у вихідні дні

Нагадаємо, Кабмін до кінця місяця ввів карантин вихідного дня – що працюватиме. Також в країні тепер діє не адаптивний, а загальнонаціональний карантин. Мер Києва Віталій Кличко підтримав локдаун на вихідних.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...