Пресконференцію Зеленського та його самого назвали “мемами року” в Україні

Автор: Володимир Хлєбников
14:49 29.12.2021

Понад 5,2% українців вважають “мемом року” пресконференцію президента України Володимира Зеленського, а ще 3,4% – самого главу держави.

Пресконференцію Зеленського та його самого назвали “мемами року” в Україні

Про це свідчать результати загальнонаціонального дослідження, проведеного фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Так, 2,6% опитаних назвали мемом 2021 року мера Києва Віталія Кличка, 2,6% – народного депутата від “Слуги народу” Миколу Тищенка, зокрема за його заяви “про ціни на продукти“. 2,5% респондентів назвали мемом “1000 гривень від Зеленського“, а 2,1% – нардепа від “ОПЗЖ” Іллю Киву, зокрема “Киву-вченого“.

Не змогли відповісти на це запитання 47,2% респондентів, 3% запевнили, що таких подій не було, а майже 14% не захотіли відповідати взагалі.

Читайте також: Знову неслухняні цифри. Кличко привітав з прийдешнім 2220 роком

Загальнонаціональне дослідження провів Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова з 17 по 22 грудня 2021 року в усіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих територій Криму і Донецької та Луганської областей.

Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Читайте також: Охорона Зеленського “розкидала” та повалила на землю журналістів (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися