Кива більше не кандидат наук: колегія МОН ухвалили рішення

Автор: Володимир Хлєбников
17:39 30.11.2021

Атестаційна колегія Міносвіти та науки скасувала рішення про присудження народному депутату фракції ОПЗЖ Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління.

Кива більше не кандидат наук: колегія МОН ухвалили рішення

Про це 30 листопада повідомила народна депутатка фракції “Слуга народу” Юлія Гришина.

За її даними, рішення було ухвалено одноголосно.

На засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про відміну рішення спецради Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості про присудження Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління”, – написала нардепка у себе в Telegram.

Керівника спецради, наукового керівника та опонентів позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років.

Гришина також проінформувала, що керівника спецради, наукового керівника та опонентів Киви “позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років“.

Коментарів Киви щодо рішення колегії МОНИ поки що не надходило.

Дивіться також: “Бл*ді! Всі бл*ді!” Кива влаштував істерику в Раді (ВІДЕО 18+)

Нагадаємо, 26 квітня 2021 року нардеп “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива захистив кандидатську на тему “Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)”. Ця звістка викликала широкий суспільний резонанс, зокрема, через скандальне реноме депутата.

16 листопада Кива заявив, що у нього начебто забрали науковий ступінь. Однак в МОН пояснили, що взагалі не давали Киві наукового ступеня кандидата наук.

Як повідомлялося, в середині листопада Киву позбавили права на нагородну зброю.

Великий Київ у Google News

підписатися