Обіцяти – не значить одружитись. Депутат висміяв ідею Зеленського про тисячу для вакцинованих

Автор: Володимир Хлєбников
18:29 17.11.2021

В державному бюджеті не передбачено реальних коштів на видачу тисячі гривень кожному українцю, який повністю вакцинується від коронавірусу. Елементарні математичні підрахунки показують повну неспроможність ініціативи президента.

Обіцяти – не значить одружитись. Депутат висміяв ідею Зеленського про тисячу для вакцинованих

“Антиковідне заохочення” від Володимира Зеленського “проаналізував” депутат Київради фракції “Європейська солідарність” Леонід Ємець.

Обіцяти – не значить одружитися? Це якщо нас мільйонів 40, то якщо всі вакцинуються, потрібно буде 40 мільярдів гривень. Десь треба знайти… Ок. Припустимо, не всі вакцинуються. Зараз МОЗ каже: вже 40 відсотків, а треба десь 70-80.  Тобто вже потрібно десь 18 мільярді“, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: “Штука ЗЄлєні, дайте третю дозу, Вовина тисяча”: соцмережі реагують на обіцяну Зеленським тисячу за вакцинацію

Депутат цікавиться, як розподіл “президентської тисячі” відбуватиметься в реальності. “Термін якийсь встановлять для завершення вакцинації? Місяць-два, а потім знову “на шару”?  Чи якусь кількість? 25 млн і все. Хто не встиг, сам винен? А бустерну (додаткову, – прим. “ВК”) вакцину проплачувати будуть? І головне — звідки гроші візьмуть? Бо якщо надрукують 40 мільярдів гривень — то нам ця 1000 таким боком вилізе, що мало не здасться… Чекаємо відповіді“, – іронічно прокоментував Ємець ініціативу Зеленського.

В іншому своєму дописі він зауважив, що “пообіцяти людям утопію і не дати — це одне, а от пообіцяти 1000 грн і не дати — це зовсім інше”.

В бюджеті передбачено лише 3 млрд грн, а це вже менше ніж вакцинованих на сьогодні“, – зауважив представник фракції “ЄС”.

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що кожен, хто зробить два щеплення, отримає від держави тисячу гривень через додаток “Дія”. Виплати почнуться з 19 грудня – Дня святого Миколая. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, купити квитки для мандрівок всередині країни. Видача цих коштів готівкою не передбачена.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в поточному році на програму підтримки вакцинації буде виділено три мільярди гривень, ще стільки ж – на початку наступного року, а надалі планують “розширювати фінансування”.

Читайте також: Буде куди діти “Вовину тисячу”: як соцмережі відреагували на здорожчання проїзду в Києві

Великий Київ у Google News

підписатися