Пошкоджену ділянку газогону біля Чабанів замінили

20:02 17.09

На газопроводі поблизу Чабанів ліквідували наслідки прориву, що стався днями. Під час робіт не припиняли постачання газу споживачам в Україні та транзит природного газу у Європу.

Пошкоджену ділянку газогону біля Чабанів замінили
Як повідомляє пресслужба оператора ГТС, роботи з ліквідації наслідків прориву завершились 17 вересня о 14:00.

Зазначається, що на місці аварії цілодобово працюють ремонтні бригади, аварійно-відновлювальні роботи йдуть за графіком. На даний момент змонтовано всі 38 метрів нового трубопроводу та проведено дефектоскопію зварних стиків, яка показала позитивні результати. Зараз відбувається підготовка поверхні труби для влаштування ізоляційного покриття, яке використовується для захисту від корозії.

Таким чином, газогін КЗУ–1  відновлений для транспортування газу в штатному режимі. Для остаточної ліквідації всіх наслідків розгерметизації буде здійснено проведення земляних робіт, а саме засипка траншеї, рекультивація і відновлення родючого шару ґрунту в найближчі дні” – говориться у повідомленні.

Переривів із постачанням споживачів в Україні та транзиту природного газу територією України немає.

Читайте також: Як виглядає місце прориву газогону біля Чабанів – ранкові фото

загрузка...

Нагадаємо, 15 вересня близько 00:20  поблизу смт Чабани Києво-Святошинського району сталася розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску діаметром 1020 мм (Київ-Захід України), що супроводжувалась витоком газу під високим тиском.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...