Як виглядає місце прориву газогону біля Чабанів – ранкові фото

11:36 15.09.2020

До ліквідації прориву газогону, що подає газ до Європи, залучали 57 чоловік та 18 одиниць техніки. Станом на 7:00 15 вересня на місці продовжували працювати 6 чоловік та 4 од. техніки Боярського виробничого лінійного управління магістральних газопроводів.

Як виглядає місце прориву газогону біля Чабанів – ранкові фото

Про це повідомляє ДСНС.

Зазначається, що жертв та постраждалих немає.

Також у ДСНС оприлюднили у ранкові фотографії з місця події, що свідчать про масштаб аварії.

Водночас у Міненерго заявляють, що незважаючи на позаштатну ситуацію, транзит газу до країн Європи через українську ГТС забезпечено у заявлених для транзиту об’ємах.

За попередніми оцінками оператора ГТС, роботи з відновлення роботи цієї ділянки магістрального газопроводу займуть 2-3 дня.

На місці працює поліція та встановлюються причини аварії. По завершенню слідчо-оперативних дій ремонтні бригади ОГТСУ розпочнуть ліквідацію наслідків. Про деталі та завершення ліквідації аварії обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, 15 вересня близько 00:20  поблизу смт Чабани Києво-Святошинського району сталася розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску діаметром 1020 мм (Київ-Захід України), що супроводжувалась витоком газу під високим тиском. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...