Прорив газопроводу високого тиску у Чабанах: що відомо на цей момент

08:35 15.09.2020

Доба 15 вересня почалась на Київщині надзвичайною подією. Біля 00:20 в Чабанах відбулася розгерметизація газового трубопроводу високого тиску (Уренгой-Помари-Ужгород), що постачає газ на Європу та проходить через поля Чабанів. Потужний вихід газу в навколишнє середовище відбувався понад годину, поки у трубу не поставили заглушку.

Прорив газопроводу високого тиску у Чабанах: що відомо на цей момент

Про це повідомляється на сайті Чабанівської селищної ради.

В 01:15  представники надзвичайних служб взяли ситуацію під контроль, встановили заглушку та припинили вихід газу.

За даними ДСНС України, магістральний газопровід високого тиску, що розгерметизувався, має діаметр 1020 мм (Київ-Захід України), який обслуговується Боярським виробничим лінійним управлінням магістральних газопроводів.

Жертв та постраждалих немає. До ліквідації надзвичайної ситуації залучали 57 чоловік та 18 одиниць техніки, з них від ДСНС – 21 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.

Станом на 7:00 15 вересня до проведення робіт залучено 6 чоловік та 4 одиниць техніки Боярського виробничого лінійного управління магістральних газопроводів.

Очевидці ж кажуть, що спочатку був “дикий шум”, а після звук посилився і став нагадувати рев турбін літака. Одночасно у місцевих жителів зникло світло. Через годину гул затих, а подача електроенергії відновилася.

Нагадаємо, кияни отримають оновлені платіжки за газ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...