Порушення виборчого процесу збиратиме чат-бот – повідомляти можна з телефону

15:29 13.10

В Україні запустили чат-бот “Вибори-2020”, який має забезпечити прозорий виборчий процес. Усіх, хто став свідком виборчих порушень, просять повідомляти у чат-бот – поліція обіцяє реагувати на всі факти.

Порушення виборчого процесу збиратиме чат-бот – повідомляти можна з телефону

Як повідомляє МВС оповіщати поліцію через чат-бот можна з мобільного телефону.

Зокрема, чат-бот допоможе визначити такі види порушення:

  • підкуп виборців або комісії
  • фінансування агітації
  • ведення агітації
  • перешкоджання волевиявленню

Далі потрібно обрати область та адресу, де сталося порушення. Якщо ви перебуваєте на місці – одним кліком можна додати геолокацію. Після цього надішліть фото або відео порушення та коментар до них. Для зворотного зв’язку можна залишити свій номер телефону.

Повідомлення передається до Ситуаційного центру Нацполіції, обробляється та реєструється, після чого на місце події направляється патруль поліції.

Зазначається, що всього із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 4209 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 309 кримінальних правопорушень. Також складено 1067 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

загрузка...

МВС України закликає усіх учасників виборчого процесу – не порушувати Закон та вести агітацію прозоро та чесно! А громадян – не зволікати та одразу інформувати поліцію про відомі факти порушення під час виборчого процесу!

Нагадаємо, Зеленський хоче поставити українцям 5 важливих питань і анонсував опитування в день виборів. Після цього низка партій і організацій висловила обурення, на що у Офісі президента роз’яснили своє бачення цього процесу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...