Попит на вторинну нерухомість у Києві впав на понад 50%

Автор: Володимир Хлєбников
15:40 23.05

Попит на купівлю квартир на вторинному ринку впав по всій території України. В столиці, наприклад, падіння оцінюється у 52% в порівнянні з жовтнем минулого року. На півдні та сході країни цей показник набагато вищий.

Попит на вторинну нерухомість у Києві впав на понад 50%

Про це йдеться в пресрелізі порталу з нерухомості Flatfy, на який посилається “Економічна правда”.

Найбільше цінник у доларах за квадратний метр на вторинне житло підскочив у Сумській області – +122%. У Львівській області приріст становив +64%, в Івано-Франківській – +58%, у Київській – +55%. Також ціни на понад 50% зросли у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Лише у Харківській області ціни помітно впали – мінус 33%.

Показник пропозиції вторинного житла найменше впав у Дніпропетровській області – мінус 2%, Київській області – мінус 25% та Закарпатській області – мінус 26%.

Читайте також: Ринок нерухомості в Києві поступово оживає: що відбувається з орендою житла

Найбільше зменшилась пропозиція у Кіровоградській – мінус 92%, у Житомирській – мінус 86%, у Миколаївській (мінус 85%) областях.

Аналогічна ситуація і з попитом на придбання вторинного житла в Україні. Найбільше він впав на сході та півдні України: на мінус 100% на Херсонщині, на мінус 94% у Миколаївській області, на мінус 91% на Харківщині, на мінус 86% – в Одеській та Запорізькій областях.

В Києві, згідно із даними фахівців, попит на “вторичку” впав на 52%, у порівнянні жовтнем 2021 року.

Читайте також: Забудовник відсторонився від проблем мешканців Виноградаря із захмарними тарифами

Великий Київ у Google News

підписатися