Понад 400 тисяч школярів повернулись за парти – школи посилять дезінфекцію та провітрювання

Автор: Галина Ворона
12:27 05.05

Відсьогодні, 5 травня, після місячної перерви до навчання у школах повернулись понад 400 тисяч дітей. Щоб навчання було безпечним, у закладах посилять дезінфекцію та регулярне провітрювання приміщень.

Понад 400 тисяч школярів повернулись за парти – школи посилять дезінфекцію та провітрювання

 Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, навчальний процес відновився у всіх школах, садках, закладах професійно-технічної освіти, коледжах і вищих навчальних закладах.

Усього в столиці відкрили свої двері 428 комунальних шкіл, 572 дитячі садочки, 23 заклади професійної освіти, 42 заклади позашкільної освіти та інші заклади освіти різних типів та форм власності”, – підрахував Валентин Мондриївський.

Він зауважив, що керівники навчальних закладів міста отримали доручення щодо посиленої дезінфекції та регулярного провітрювання приміщень.

Чиновник окремо закликав батьків, щоб пояснювали дітям про необхідність дотримання правил та уважно слідкувати за їхнім здоров’ям – звертатись до сімейного лікаря при перших симптомах захворювання.

Валентин Мондриївський додав, що у столичних школах подовжувати навчальний процес на літо не будуть, оскільки під час локдауну всі заняття велися дистанційно за затвердженою програмою. Діти, як і планувалося, завершать навчальний рік наприкінці травня.

Нагадаємо, столичні школи відсьогодні відновили прийом документів у перші класи.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...