“План Б” уряду. Що буде, якщо карантин вихідного дня не спрацює

19:26 21.11

На випадок, якщо не спрацює карантин вихідного дня, уряд розробляє так званий план Б – введення більш жорсткого карантину. Процес підготовки вирішили зробити публічним, щоб вся країна його розуміла.

“План Б” уряду. Що буде, якщо карантин вихідного дня не спрацює

Про це у Facebook повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Ми вбачаємо цей результат (карантину вихідного дня. – Ред.) у виході на плато за кількістю захворілих”, – пояснив прем’єр.

За його словами, публічне обговорення “плану Б” почали, аби вся країна розуміла його.

Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу. Тому цього тижня ми двічі зустрічалися з міськими головами. Відбулася зустріч із Радою церков. Зустріч та обговорення з бізнесом. Для міських голів розсилається опитування щодо того, які протиепідемічні правила та обмеження вони вбачають оптимальними. Які обмеження для яких місць скупчення людей найкраще застосувати”, – зазначив Шмигаль.

Він каже, що тривають щоденні консультації з епідеміологами та інфекціоністами, аналізується ситуація по кожному регіону.

Все це ми робимо зараз, щоб напрацювати спільний, виважений та підтриманий усіма план. Хочу ще раз наголосити: жодної дати щодо введення більш жорсткого карантину зараз немає”, – запевнив він.

Читайте також: Запас міцності ще є? Степанов назвав нові “маяки” для тотального локдауну

Нагадаємо, про нові карантинні заборони українців попереджатимуть за 7 днів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...