19:55 02.04.2023

20-річний півзахисник «Динамо» Олександр Яцик 2 квітня дебютував в українській Прем’єр-лізі.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє офіційний сайт «Динамо».

Це сталося у матчі 19-го туру VBET Ліги «Львів» – «Динамо», який відбувся на львівському стадіоні.

Яцик вийшов на поле на 75-й хвилині зустрічі, замінивши Володимира Шепелєва, який проводив свій 200-й матч за команду. Гра завершилася перемогою киян з рахунком 2:0.

У цьому сезоні Яцик вже всьоме потрапив до заявки на гру, проте на поле досі не виходив. Натомість він провів 12 ігор у чемпіонаті юнацьких команд, відзначившись 5-ма забитими м’ячами.

Загалом же дебют Яцика за першу команду «Динамо», враховуючи всі турніри, відбувся 23 серпня минулого року в матчі плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Бенфика» – «Динамо» (3:0). Тоді він замінив Віталія Буяльського на 3-й компенсованій хвилині гри.